Faaliyet Programı

No Faaliyetin Adı Tarih Yer
1 2018 Salon Türkiye Şampiyonası & Milli Takım Seçme Yarışması 03 ‐ 07 Ocak 2018 Samsun
2 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 08 ‐ 21 Ocak 2018 Samsun
3 1. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 20 Ocak ‐ 01 Şubat 2018 Antalya
4 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 30 Ocak ‐ 08 Şubat 2018 Antalya
5 2018 Minikler Salon Türkiye Şampiyonası (13 ‐ 14 Yaş Grubu) 08 ‐ 11 Şubat 2018 Samsun
6 2018 Salon Dünya Şampiyonası 14 ‐ 18 Şubat 2018 Yankton, ABD
7 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı & 2018 Milli Takım Seçme Yarışması 09 ‐ 22 Mart 2018 Antalya
8 2018 Sezon Öncesi Çok Uluslu Milli Takım Kampı 23 ‐ 28 Mart 2018 Antalya
9 2018 Kahraman Bagatır İlkBahar Okları Yarışması (Türkiye Kupası 1. Ayak) 29 Mart ‐ 01 Nisan 2018 Antalya
10 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 09 ‐ 22 Nisan 2018 Antalya
11 2018 Dünya Kupası 1. Ayak 23 ‐ 29 Nisan 2018 Şanghay, ÇİN
12 2018 Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması (Türkiye Kupası 2. Ayak) 09 ‐ 13 Mayıs 2018 Antalya
13 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 14 ‐ 20 Mayıs 2018 Antalya
14 2018 Dünya Kupası 2. Ayak 20 ‐ 26 Mayıs 2018 Antalya
15 2018 Fetih Kupası Okçuluk Yarışması 27 ‐ 29 Mayıs 2018 İstanbul
16 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 04 ‐ 21 Haziran 2018 Antalya
17 2018 Gençler ‐ Kadetler Türkiye Şampiyonası 07 ‐ 10 Haziran 2018 Antalya
18 2018 Genç ‐ Kadet Milli Takım Kampı 18 ‐ 24 Haziran 2018 Antalya
19 2018 Dünya Kupası 3. Ayak 19 ‐ 24 Haziran 2018 Salt Lake City, ABD
20 2018 Akdeniz Oyunları 22 ‐ 24 Haziran 2018 Terragano, İSPANYA
21 2018 Gençler ‐ Kadetler Avrupa Şampiyonası & YOG Continental Kota Yarışması 26 Haziran ‐ 01 Temmuz 2018 Patras, YUNANİSTAN
22 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 02 ‐ 14 Temmuz 2018 Antalya
23 2018 15 Temmuz Şehitleri Okçuluk Türkiye Kupası (3. Ayak) 05 ‐ 08 Temmuz 2018 Samsun
24 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 09 ‐ 15 Temmuz 2018 Antalya
25 2018 Dünya Kupası 4. Ayak 17 ‐ 22 Temmuz 2018 Berlin, ALMANYA
26 2018 Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası (13 ‐ 14 Yaş Grubu) 26 ‐ 29 Temmuz 2018 Samsun
27 2018 Minikler Teknik Gelişim Kampı 30 Temmuz ‐ 05 Ağustos 2018 Gelibolu
28 2018 Avrupa Grand Prix 30 Temmuz ‐ 03 Ağustos 2018 Sofya, BULGARİSTAN
29 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 06 ‐ 18 Ağustos 2018 Antalya
30 2018 Zafer Kupası Minikler Okçuluk Yarışması (09 ‐ 12 Yaş Grubu) 10 ‐ 12 Ağustos 2018 Gelibolu
31 2018 Uluslararası Gürcistan Turnuvası 20 ‐ 24 Ağustos 2018 Batum, GÜRCİSTAN
32 2018 Açık Hava Avrupa Şampiyonası & 2019 Avrupa Oyunları Kota Yarışması 27 Ağustos ‐ 01 Eylül 2018 Legnica, POLONYA
33 2018 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası (T.K 4. Ayak) 06 ‐ 09 Eylül 2018 Antalya
34 2018 Kulüpler Avrupa Kupası 14 ‐ 16 Eylül 2018 İSPANYA
35 2018 Türkiye Kupası Final Yarışmaları 21 ‐ 23 Eylül 2018 Kayseri
36 2018 Gençlik Olimpiyatları Hazırlık Kampı 24 Eylül ‐ 07 Ekim 2018 Antalya
37 2018 Gençlik Olimpiyatları 11 ‐ 18 Ekim 2018 Buenos Aires, ARJANTİN
38 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 22 Ekim ‐ 04 Kasım 2018 Antalya
39 2018 Veteranlar Türkiye Şampiyonası 05 ‐ 07 Ekim 2018 Antalya
40 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 19 Kasım ‐ 02 Aralık 2018 Antalya
41 2018 Salon Federasyon Kupası 13 ‐ 16 Aralık 2018 Samsun
42 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Kampı 17 ‐ 30 Aralık 2018 Antalya
43 Antrenör Eğitim Semineri Kas.18 DSB
44 Hakem Gelişim Semineri Kas.18 DSB